internet sitelerine ilan vermek

Kiralık, işyeri diyarbakır ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Kiralık, işyeri diyarbakır

DİYARBAKIR URFA BULVARINDA (URFA YOLU ÜZERİNDE ) ZEMİN+ ASMA KATLI 490 M2 KİRALIK İŞYERİ 22.03.2016 23:00 DİYARBAKIR URFA BULVARINDA (URFA YOLU ÜZERİNDE )

ZEMİN+ ASMA KATLI 550 M2 KİRALIK İŞYERİ Söz konusu lokasyon Urfa Bulvarında(Urfa Yolu) Zemin+Asma katlardan oluşmaktadır. Bina 2 cepheli olup Konum olarak Banka lokasyonu Merkezi ve Çok elverişli bir yerde bulunmaktadır.
Lokasyon Zemin ve Asma katlar yan cephe ara yola bakmaktadır.
Lokasyonun ait kapı önü kullanım alanı mevcuttur.
Alan Bilgileri Zemin Kat: 330 m2 , Asma Kat: 220 m2
Cephe genişlik Bilgileri Lokasyon ön cephesi: 10 mt , Lokasyon yan cephesi : 20 mt
Genel Bilgiler:
1.Lokasyon zemin + asma kattan oluşmaktadır. İşyerimiz caddeye baktığından kullanım ve mimari tasarıma elverişlidir. Asma kat kullanıma son derece elverişli olup çalışma amacına göre tasarlana bilir. 2.Söz konusu lokasyon URFA Bulvarının(Urfa Yolu) en işlek kavşağı olan KANTAR Kavşağında ayrıca Yenihal-Ceylan AVM kavşağına çok yakın, bir çok Kamu Kurumuna komşu konumundadır. 3. Lokasyonun bulunduğu yer kiracısına da artı ekonomik kazanç sağlayacaktır. Mevcut lokasyonumuz Güneydoğunun en büyük AVM si olan Ceylan-Karavil AVM ye komşu, Diyarbakır Havalimanına yakın ve ulaşım güzergahında bulunmaktadır. 4.lokasyonumuz konum olarak Merkezi ve bankaların bulunduğu cadde üzerindedir. Yapışığında (Ziraat bankası ,Karşısında Türkiye İş Bankası sol Lokasyonda Garanti Bankası, Vakıfbank, ING Bank ,Finans Bank vs bir çok banka yakınındadır. ) 5.Isıtma-soğutma sistemi olarak şuanda klima kullanılmaktadır. 6.Konum olarak Otomotiv, Mobilya, Banka, AVM ve Ticari ofislerin yoğunluğu, yeni yerleşim alanlarına yakınlığı konumunun ticari faaliyetlere elverişli kılmaktadır. 7.Lokasyonumuzun bulunduğu ( Urfa yolu) uluslar arası bir yol olup, Diyarbakır'da yeni ticaret merkezi halini almıştır. Söz konusu Bulvar üzerinde yeni ticaret merkezleri(Ceylan-Karavi AVM, Ninova AVM, Mega C. AVM) Ofis Plazaları ( Buğdaycılar, Birtane, Mega, Çeysa vb) Otel Zincirleri(Divan, Radissonblu vb...) bulunmaktadır.
Lokasyonumuzun fotoları, krokileri, tapu fotokopileri ekte sunulmuştur.

ONKO Emlak

İletişim: Hayri KARATAY

Gsm: 533 738 73 72

www.onkoemlak.com


Ücretsiz, Emlak Bayilik ven ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Ücretsiz, Emlak Bayilik ven

Fırsatı Kaçırma ONKO Emlak Bayisi Ol ONKO Emlak ailesine katılın 04.06.2016 00:00 diyarbakır, kiralık dükkan, diyarbakırda, kiralık dükkalar, diyarbakır, kiralık dükkan fiyatları, diyarbakır, kiralık dükkan ilanları, diyarbakır, kiralık işyeri ilanları, diyarbakır, kiralık işyeri fiyatları, diyarbakır, kiralık ofis, diyarbakır, kiralık büro, diyarbakırda, kiralık büro fiyatları, kiralık dükkan diyarbakır, kayapınar kiralık dükkanlar kayapınar, kiralık dükkan fiyatları kayapınar, kiralık işyeri fiyatları kayapınar, kiralık işyeri kayapınar, diclekent kiralık dükkanlar, diyarbakır, diclekent kiralık dükkan, diyarbakır, diclekent kiralık dükkan fiyatları, diyarbakır, diclekent kiralık işyeri, diyarbakır, diclekent kiralık işyeri, diyarbakır, 75 yolda kiralık dükkanlar, diyarbakır, 75 yolda kiralık dükkan, diyarbakır, 75 yolda kiralık dükkan fiyatları, diyarbakır 75 yolda kiralık işyeri, diyarbakır 75 yolda kiralık dükkan fiyatları, kiralık, dükkan bağlar diyarbakır , kiralık dükkan fiyatları diyarbakır, kiralık işyeri diyarbakır, kiralık işyeri fiyatları diyarbakır, kiralık büro bağlar, diyarbakır, bağcılar kiralık büro , kiralık dükkan diyarbakır bağcılar, kiralık dükkan fiyatları bağcılar diyarbakır,

patates kızartma makinası

patates Kızartma Makinesi modelleri, patates Kızartma Makinesi çeşitleri ve markalarını uygun fiyatları ile satın alın.

ONKO TECH ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

ONKO TECH

ONKO'YU SEÇMENİZ SİZE KAZANDIRIR 12.05.2016 00:00 ONKO'YU SEÇMENİZ İÇİN 9 SEBEP;
  1. ONKO TECH

ONKO ofisleri ve gayrimenkul danışmanları Türkiye'nin en iyi teknolojik altyapısını kullanmaktadır. ONKO CRM Hazırlanan web sitesi ve asıl önemlisi ONKO'luların kullanmış oldukları CRM modülü, her bir ONKO'luya rahatlıkla müşteri ve portföy datasını kullanmalarına ve yönetmelerine imkan tanımaktadır.
ONKO SMS-MAİLİNG SİSTEMİ
Tüm ONKO'lular tek bir tuş ile müşterilerine SMS göndermekte ve mailing yapmaktadır. Bu sayede günümüzün en önemli konularından biri olan "İletişimde Hız ve Farkındalık" sistemi, üyelerimize sağlanmış durumdadır İletişim :
: Urfa yolu üzeri Tedaş Karşısı Hacı Hasal Sitesi B BL ¼ Bağlar /Diyarbakır
: +90 533 738 73 72
: bilgi@onkoemlak.com
: www.onkoemlak.com

ONKO Emlak

Franchise Direktörlüğ


ONKO Emlak ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin makalesi

ONKO Emlak

09.12.2015 ONKO Emlak Sadece Emlakçılığa Odaklanın!
ONKO ile Başarısı kanıtlanmış emlakçılık altyapısıyla kurumsal kimliğinizi ispatlayın.
Uzun yılların emlak pazarlama tecrübesiyle ONKO markası daima yanınızdadır.
Bölgenizde marka olmanız için ihtiyacınız olan tüm pazarlama ekipmanını sizin için hazırladık,
ONKO marka avantajlarını kullanarak, güvenilir bir iş kadını / iş adamı olarak
tanınmanızı hedefledik. Kaynak: ONKO Emlak

ONKO AKADEMİ ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

ONKO AKADEMİ

Diyarbakır 75 yolda kiralık dükkanlar 12.05.2016 00:00 ONKO'YU SEÇMENİZ İÇİN 9 SEBEP; 3.ONKO AKADEMİ ONKO, Türkiye'deki ofis yapılanmasını başlatmadan önce altyapı çalışmaları yapmış ve ilk günden beri çalışmalara devam ederek bunları geliştirmiştir. Bu doğrultuda Türkiye'nin Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun ilk eğitim akademisi, ONKO çatısı altında kurulmuş ve buna yaklaşık 1 milyon TL'lik bir yatırım yapılmıştır.
Ayrıca konusunda engin tecrübelere sahip Eğitim Müdürü, sürekli genel merkez bünyesinde çalışmakta ve ofislere destek vermektedir.
ONKO Akademi'nin amacı, temel gayrimenkul eğitiminden başlayarak her bir ONKO'loyu bölgesinde; Konut, Ticari Gayrimenkul, Proje Pazarlama, Endüstriyel Gayrimenkul, Arazi Geliştirme gibi konularda bilgili ve başarılı kılmaktır. Bu nedenle ONKO Akademi, sektörün en yoğun eğitim içeriğine sahip eğitim kurumlarından bir tanesidir.
KARİYERA
ONKO Akademi'nin benzersiz ve sektördeki en uzun başlangıç eğitimi olan KariyERA;
 Temel Gayrimenkul Satış Eğitimi
 Teknoloji Eğitimi
 ONKO Sistem ve Kültür Eğitimi
 Tapu Eğitimi
 Sahibinden Satılık'lardan Telefonda Randevu Alma Eğitimi
 ONKO Koçluk Eğitiminden oluşmaktadır
BAŞARILI BROKER PROGRAMI
ONKO Franchise'ını yeni almış olan broker'larımıza yönelik sunulan broker yetiştirme ve adaptasyon programıdır.
Bu temel eğitimlerin dışında belirlenen eğitim takvimi doğrultusunda yıl içerisinde farklı konularda uzmanlık ve kişisel gelişim eğitimleri düzenlenmektedir.
ONKO ARGE
Türkiye'de yapılan çalışmaları ile birlikte ofislerin ve gayrimenkul danışmanlarının sahada yaşamış olduğu sıkıntılar analiz edilmekte ve pratik uygulamalar ile çözümlenmektedir.
ONKO KARİYER SEMİNERLERİ
ONKO Akademi çatısı altında sektörün en önemli sıkıntılarından biri olan gayrimenkul danışmanı bulma problemi, ONKO Türkiye'nin organizasyonunu yaptığı seminerler ile giderilmeye çalışılmaktadır. Bu seminerler sadece ve sadece gayrimenkul danışmanı bulmaya yönelik etkinliklerdir
ONKO ARGE
ONKO'nun, dünyadaki diğer markalardan en önemli farkı, iş ortaklığı sözleşmesi imzalandıktan sonra Franchise Geliştirme departmanı ile vermiş olduğu servistir. Bu nedenledir ki ONKO'nun dünya üzerinde rakipsiz olduğu ofis tutundurma oranı %96 gibi çok yüksek bir rakama ulaşmıştır. Kurumsal gayrimenkul pazarlama sektörünün en önemli sıkıntılarından biri olan yatırımcıların işe uyum sağlayamama problemi, konusunda uzman bölge yöneticileri ile yapılan ONKO Coaching çalışmalarıyla en aza indirgenmektedir. Ofisler bu doğrultuda sürekli ziyaret edilmekte, hazırlanan iş planları doğrultusunda başarıya ulaşmaları sağlanmaktadır. ONKO AKADEMİ

Diyarbakırda, Satılık Daire ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Diyarbakırda, Satılık Daire

ONKO Emlak Güvenilir Emlak Ofisiniz 19.05.2015 00:00 Detaylı Bilgi İçin Bizi Aramanızı Bekleriz İletişim :
: Urfa yolu üzeri Tedaş Karşısı Hacı Hasal Sitesi B BL ¼ Bağlar /Diyarbakır
: +90 533 738 73 72
: bilgi@onkoemlak.com
: www.onkoemlak.com

ONKO Emlak


ONKO Emlak Ev alıp satanlar dikkat! Çifte ceza geliyor ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin makalesi

ONKO Emlak Ev alıp satanlar dikkat! Çifte ceza geliyor

Ev alıp satanlar dikkat! Çifte ceza geliyor Maliye, tapuda düşük konut bedeli gösterenlere ve konut kredisindeki düşük ekspertiz tespiti yaptıranlara ceza kesiyor. 24.03.2016 Ev alıp satanlar dikkat! Çifte ceza geliyor
Maliye, tapuda düşük konut bedeli gösterenlere ve konut kredisindeki düşük ekspertiz tespiti yaptıranlara ceza kesiyor. Tapuda eksik konut bedeli ödeyenler, aradaki farkın yanı sıra tapu harcının 4'te 1'i kadar ceza ödüyor.
Maliye'nin yenilenen bilgi-işlem sistemiyle, tapu harcını gerçek alım satım bedeli üzerinden ödemeyenler, anında sisteme düşüyor. Bir tür alarm sistemiyle mükellefler hakkında uyarılan yetkililer, anında işlem başlatıyor. Tapuda yapılan işlemden sonra, emlak vergisi değerinden daha düşük bir bedel üzerinden harç ödendiğinin tespit edilmesi halinde, aradaki fark üzerinden hesaplanan harç hem gayrimenkulü devredenden, hem de devir alandan tahsil ediliyor. Ayrıca, tapu harcı için, devreden ve devralan için ayrı ayrı harcın yüzde 25'i oranında vergi cezası kesiliyor.

Diyarbakırda, Emlak Ofisi ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Diyarbakırda, Emlak Ofisi

ONKO Emlak Gayrimenkulde Tüm İşlemlerinizi Kurumsal Bir Yapıyla Sizin Yerinize Biz Takip Edelim 29.03.2016 00:00 Detaylı Bilgi İçin Bizi Aramanızı Bekleriz. İletişim :
: Urfa yolu üzeri Tedaş Karşısı Hacı Hasal Sitesi B BL ¼ Bağlar /Diyarbakır
: +90 533 738 73 72
: bilgi@onkoemlak.com
: www.onkoemlak.com

ONKO Emlak


Emlak, Bayilik Sistemi ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Emlak, Bayilik Sistemi

Emlak alım, satım ve kiralaması ile ilgili hizmet veren firma hakkında bilgiler, satılık ve kiralık emlak ilanları, franchising sistemiyle ilgili bilgiler ve franchise . 04.06.2016 00:00 PAZARLAMA DESTEĞİ ONKO Emlak, franchise'lerini desteğe ihtiyaç duydukları her an özel pazarlama kadrosuyla destekler. ONKO Emlak Franchiseleri, pazarlamadan eğitime, seri ilanlara varıncaya kadar kendi alanında eğitimlerini tamamlamış uzman kadrolar tarafından sürekli desteklenmektedir. İletişim :
: Urfa yolu üzeri Tedaş Karşısı Hacı Hasal Sitesi B BL ¼ Bağlar /Diyarbakır
: +90 533 738 73 72
: bilgi@onkoemlak.com
: www.onkoemlak.com

ONKO Emlak

Franchise Direktörlüğ


GÜÇ VE NETWORK ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

GÜÇ VE NETWORK

+Emlak +Bayiliği + Emlak +Bayilik Veren şirketler +Emlak +Franchise +Ücretsiz + Emlak Temsilciliği +Bayilik +Veren Emlak +Emlak +Temsilcilik +Emlak + Bayim ol +Bayim +Olurmusun +Diyarbakırda +Satılık Daireler +Diyarbakırda +Kiralık Dükkanlar +Diyarbakır +Satılık Arsalar +Diyarbakır +Kiralık Daireler 12.05.2016 00:00 ONKO'YU SEÇMENİZ İÇİN 9 SEBEP;
  1. GÜÇ VE NETWORK
    ONKO 1993 Yılında Diyarbakırda kurulan gayrimenkul pazarlama networklerinden bir tanesidir. ONKO her yıl yaklaşık 1 Milyar $'lık bir portföy pazarlama hacmine sahiptir,

Diyarbakır, urfa Yolu Üzerinde Kiralık işyeri ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Diyarbakır, urfa Yolu Üzerinde Kiralık işyeri

DİYARBAKIR URFA BULVARINDA (URFA YOLU ÜZERİNDE ) ZEMİN+ ASMA KATLI 490 M2 KİRALIK İŞYERİ 04.03.2016 23:00 Diyarbakır otogar karşısı kiralık dükkan Ana cad.üzerinde bodrum+giriş+asma kat Giriş katı 150m2, depo 100m2,Asma kat 100m2=350M2 Toplam alan Ana cadde üzerinde, Kurumsal ve özel firmalara kiraya verilir Aylık kira bedeli : 4.500 TL İletişim :
: Urfa yolu üzeri Tedaş Karşısı Hacı Hasal Sitesi B BL ¼ Bağlar /Diyarbakır
: +90 533 738 73 72
: bilgi@onkoemlak.com
: www.onkoemlak.com

ONKO Emlak


Diyarbakırda, Kiralık, Satılık,Daire, Dükkan ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Diyarbakırda, Kiralık, Satılık,Daire, Dükkan

ONKO Emlak Çok Avantajlı Bayilik Fırsatından Sizde Yararlanın 04.06.2016 00:00 ONKO Emlak ONKO Emlak bayiliği aldığınız takdirde paketlenmiş ticari faaliyetlere ve yerleşmiş marka bilinirliğine sahip olursunuz. Aynı zamanda ülke düzeyinde yapılan reklamlarda ana firma tarafından karşılanır. Bayilik paketlerinin çoğu promosyon malzemeleri, donanım, iş yazılımları ve kurumsal eğitim fırsatları da sağlar. Araştırmanızı doğru yaptığınız ve önemli adımları takip ettiğiniz takdirde gayrimenkul bayiliği almak sizin için hiç de zor olmayacaktır.

Emlak, bayiliği veren ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Emlak, bayiliği veren

ONKO Emlak Ücretsiz Emlak Bayiliği 26.05.2016 00:00 2016'de Emlak Sektöründe Kendi İşinizin Patronu Olun Hedefleriniz mi var? Bir Franchise sistemi, hedefinize ulaşmanızı hızlandırır. Koşabilecekken, yürümek neden? ONKO Emlak gibi bir Francis'e markasına katılarak tecrübe eksikliğinizi unutun.
Eğitim kaynakları, teknolojik alt yapısı ile en iyi Gayrimenkul Danışmanlarının sizinle çalışmasını sağlayacak ve mevcut ekibinizin danışmanlarını daha ileriye götürecek.
Amerika'yı yeniden keşfetmenin bir anlamı yok, ONKO Emlak tekerliği icat edip üstüne harika bir araba inşa etti zaten. ONKO Emlak'ın en iyi yanı sizin gibi amaçları olan bir Broker/Owner için sistemi zaten kurmuş olup, sonuçlarını da ispatlamış olması. Güven, sahip olduğun hükümranlık alanı ile gelir. Bir çok durumda Gayrimenkul alış-verişleri duygusal veya hayat değiştiren işlemler haline gelmekte. Bir çok müşterinin emlak sektöründen dili yanmıştır ve o yüzden temkinli davranır. Herkes güvendiği bir danışmanla çalışmak ister.
Siz onların yerinde olsanız kime güvenirdiniz? Sistemini oturtmuş ONKO Emlak gibi bir ağ ile mi yoksa yerel, bireysel bir firmayla mı çalışmayı tercih edersiniz? Aradaki fark; güven vermek için çalışmak yerine, işinizde güvenin hali hazırda bulunmasıdır. ONKO "Emlak'ta Güvenin Anahtarı"
ONKO Emlak ipucu: ONKO Emlak, işinizi nasıl yürütmeniz konusunda kesin bilgiler verir.
ONKO Emlak Broker/Owner'ları, kendi işlerini nasıl yapılandıracakları konusunda esnekliğe ve şahsi kontrole sahiplerdir. Kendileri için işin içindedirler, başkaları için değil.

ONKO Emlak

Franchise Direktörlüğ


ONKO RUHU ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

ONKO RUHU

diyarbakırda kiralık satılık dükkanlar 12.05.2016 00:00 ONKO'YU SEÇMENİZ İÇİN 9 SEBEP; 2.ONKO RUHU
ERA gayrimenkul danışmanları ve onlara destek veren tüm çalışanların öncelikli amacı, müşterilere sunulan üstün hizmetin esasıdır. ONKO Gayrimenkul'de başarının anahtarı, kişisel bilgi ve deneyimlerini uzmanlık ve uygulama becerileriyle birlikte yenilikçi bir anlayışla sunmaktır.
ONKO Emlak, "Dünyanın En İyi Gayrimenkul Pazarlama İşletim Sistemi" olarak kurgulanmıştır. Yıllardır edinmiş olduğu tecrübeler ile birlikte özellikle ofis tutundurmada yakalamış olduğu %94'lük oranla liderdir.
ONKO kültürü, genel merkez ile ofisler arasında sıkı bir bağ oluşturarak ofislerin sürekli geliştirilmesi ve bölgelerinde başarılı olabilmelerini sağlayan metodojiler içerir. Bu paralelde hedefimiz, her bölgede olmakla birlikte, "Bölgenin En İyi Ofisleri"ni oluşturmaktır. "%100 Başarı" sloganıyla birlikte "Mutlu Ofis, Mutlu Bayi, Mutlu Çalışan" en önemli hedefimizdir. Ayrıca yarattığımız ve yaratacağımız katma değerli hizmet paketleriyle "Sektörde Fark Yaratan" bir network olabilmek adına yoğun çalışmalar sürdürülmektedir.

Diyarbakır, Satılık dükkanlar ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Diyarbakır, Satılık dükkanlar

ONKO Emlak Bayilik Verecek Tamda Fırsatları Değerlendirme Zamanı 04.09.2015 00:00 Neden ONKO?
  1. Hızlı ve Pratik; Emlak danışmanlarını ofis giderlerinden ve müşteri bulma sorunundan kurtararak onlara hızlı ve pratik bir şekilde para, zaman ve statü kazandırıyoruz.
  2. Özgür; Özgürlüğün emlak danışmanının yaratıcı gücünü motive ettiğine inanıyoruz. Emlak danışmanlarını emlak ofislerinin sıkı kurallarından kurtarıp, kendiişlerinin efendileri olmalarını sağlıyoruz.
  3. Dost; Uzun yılların deneyimleri, dostluk ve toleransın emlak danışmanının yeteneğini ortaya çıkarmasında ana etken olduğunu bize gösterdi. Rekabeti değil, takım ruhunu esas alarak güçlü dostluklar başlatıyor, dost bir çatı altında iş birliği yaparak çalışıyoruz.
  4. Adil; Emlak danışmanları, satıştan hak ettikleri gelirin tamamına kendileri sahip oluyor. Gelirlerinin yarısını ofis sahibiyle paylaşmak zorunda kalmadıkları için %100 kazanç sağlayabiliyorlar.

ONKO Emlak slogan, renk ve sembolünün anlamları nedir? Dostluğumuzun gücü ve "Emlakçının Özgür Yolu" sloganımız ile sektörün lider firmasıyız.Mor ,beyaz renklerimiz bağımsızlığı, "Rüzgar Türbini" sembolümüz de yeteneğin %100 kazanca dönüşmesini ifade ediyor. Emlak bölge temsilciliği nedir? Emlak ve alıcıların yanında ofis ve asistanların da ONKO Emlak'dan sağlandığı Türkiyenin en hızlı büyüyen bir iş franchise modelidir. Siz de özgür emlak danışmanı olarak üye olup hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz. Direktörlük kariyeri nedir? Direktörler, temsilci seçimlerinde ONKO Emlak'a yardımcı olan deneyimli eski temsilcilerdir. ONKO Emlak'ın 1. sıradaki idarecileri direktörler, emlak danışmanı olarak seçtikleri kişilerin koçluklarını üstlenirler. Emlak danışmanlığında kazandığınız becerilerden sonra rotanızı takım direktörlüğüne çevirebilirsiniz. Takım direktörü olmak için kendinize kariyer planı çizebilirsiniz İletişim :
: Urfa yolu üzeri Tedaş Karşısı Hacı Hasal Sitesi B BL ¼ Bağlar /Diyarbakır
: +90 533 738 73 72
: bilgi@onkoemlak.com
: www.onkoemlak.com

ONKO Emlak

Franchise Direktörlüğ


ayran makinası modelleri ve fiyatları

köpüklü ayran makinası fiyatları ile ilgili arama sonuçları. köpüklü ayran makinası fiyatları

Emlak şirketleri ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Emlak şirketleri

ONKO Emlak Bayilik Maliyeti 21.05.2014 00:00 Bu yazımızda az bir sermaye veya "sermayesiz" diyebileceğimiz bir miktar ile başlayın
elinde Yüzlerce kiralık ve satılık emlak ilanı bulunduran bir gayrimenkul firmasının temsilciliğini almanın ve sayılı "emlakçılar" arasında olmanın aslında "düşük sermaye" ile büyük kazançlar elde edebileceğiniz bir gelir modeli olup olmadığını inceleyecek gelir ve gider hesabını yapacağız. Yatırım Maliyeti Temsilcilik Bedeli =1.500 € İlk yatırım maliyeti : 10.000 TL En "az sermaye" ile yapılacak, en risksiz ve en kârlı ticaret, emlakçılıktır.
Kazançlı emlakçılar arasındaki yerinizi alın. Yılda en az 120.000 dolar kazanabilirsiniz, tabi ONKO Emlak konseptiyle çalışırsanız… Kârlı bir iş olan emlakçılığa çağdaş teknolojiye ve donanıma sahip reklam gücü ve müşteri potansiyeli yüksek, ulusal çaplı bir emlak firmasının temsilciliği ile profesyonel ve donanımlı başlamak, hızlı ve kesin başarı getirir. Türkiye´de en kazançlı ve en hesaplı temsilcilik,
ONKO Emlak temsilciliğidir; çünkü Türkiye'de temsilcilik veren diğer firmalar gibi binlerce dolar katılım ücreti almıyor, aylık satışınızdan pay almıyor, ayda 300-500 dolar aidat almıyor; ayrıca Türkiye´de henüz hiç bir emlak firmasının sahip olmadığı bir online emlak otomasyon programını temsilcilerine Ücretsiz sunuyor.
Böyle bir hizmet, ne Türkiye´de ne de dünyada yoktur. Böyle bir hizmeti yalnız
ONKO Emlak vermektedir. Sayın temsilci adayımız, gördüğünüz gibi çok eşsiz bir temsilcilik almaktasınız.
Dolayısıyla çok doğru bir tercih yapmaktasınız, zira sıradan bir temsilcilik almıyorsunuz bu nedenle sizi kutluyoruz. Temsilcilerimize sunduğumuz hizmetler: web tabanlı online emlak otomasyon programı, web sitesi, Emlak portalı,reklam, eğitim ve portföy paylaşımı dahil Yıllık sadece 1.500 Dolar Sistem kullanım ücreti alınmaktadır. Hedefimiz tüm il ve ilçelerimizde 100 adet emlak temsilciliği zincirini oluşturmaktır. Bu dev Projede yerinizi alın. Emlak Portalımız www.onkoemlak.com Aday büronun zemin katta olması şart değil, ancak 1.katta olacaksa o zaman cadde üstü olmasını tavsiye ederiz.
Aşağıdaki formu doldurup bize gönderdiğinizde, e-postanıza bir aday kodu gönderilecektir. Tabela, kartvizit, satılık ve kiralık afişlerinizi bu formata göre yaptıracaksınız. ŞİRKETLER İÇİN : Mevcut veya yeni kuracağınız şirketinizin aşağıda istenilen belgelerini bize gönderiniz.
Şirket Ana Sözleşme Nüshası
Ticaret Odası Sicil Gazetesi
Noterden İmza Sirküleri
4´er Adet Resim
Kira Kontratı
Vergi Levhası Fotokopisi
Ortakların Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Ortakların İkametgah Senedi
Nüfus Cüzdanı Sureti
Ortakların Sabıka Kaydı
Ofisin İçeride ve Dışarıdan çekilmiş fotoğrafları ŞAHISLAR İÇİN : Mevcut veya yeni kuracağınız şahıs firmanızın aşağıda istenilen belglelerini bize gönderiniz
4 Adet Resim
Kira Kontratı
Vergi Levhası Fotokopisi
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Noter den İmza Beyannamesi
İkametgah Senedi
Nüfus Cüzdanı Sureti
Cumhuriyet Savcılığından Sabıka kaydı
Ofisin İçinden ve Dışından çekilmiş Fotoğraflar Krizde "markalı emlak ofisi" nasıl açılır?
Emlak zincirleri ve emlakçılar küresel kriz sonrası "franchise" vererek büyümek isterken; kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adayları içinde "kurumsal emlakçılık" ciddi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Emlak zincirlerinin yöneticileri ve emlakçılar, "Son dönemlerde, özellikle beyaz yakalı olarak tabir edilen eğitimli işgücü ve şirketlerde üst düzey yöneticilik deneyimi olanlar kendi işlerini kurmaya yöneldi" şeklinde değerlendirmede bulunuyorlar. "Hedefimiz 100 ofise ulaşmak" Bilgi İçin İletişim Bilgilerimiz ONKO Emlak
Urfa yolu üzeri Tedaş Karşısı Hacı Hasal Sitesi B bl ¼ Bağlar /Diyarbakır
Gsm:+90 533 738 73 72
www.onkoemlak.com

DİYARBAKIR'IN EMLAKÇISI: ONKO Emlak ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

DİYARBAKIR'IN EMLAKÇISI: ONKO Emlak

DİYARBAKIR'IN EMLAKÇISI: ONKO Emlak Sadece Emlakçılığa Odaklanın! ONKO ile Başarısı kanıtlanmış emlakçılık altyapısıyla kurumsal kimliğinizi ispatlayın. Uzun yılların emlak pazarlama tecrübesiyle ONKO markası daima yanınızdadır. Bölgenizde marka olmanız için ihtiyacınız olan tüm pazarlama ekipmanını sizin için hazırladık, ONKO marka avantajlarını kullanarak, güvenilir bir iş kadını / iş adamı olarak Tanınmanızı hedefledik. 29.04.2015 00:00 Diyarbakır'ın emlakçısı: ONKO Emlak Onko Emlak sahibi Hayri Karatay, modern çağda zamanın boşa harcanmaması gerektiğini belirterek, "Çünkü vakit, nakittir" dedi. ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN:
Günümüz koşullarında "zaman"ın ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Hayatın standartlarını yerine getirmeye çalışırken, maalesef bizi mutlu eden bircok şeyi ertelemek zorunda kalıyoruz. Sevdiklerimizle buluşup sohbet etmeyi sonraki haftaya cocuklarımızla sinemaya gitmeyi bir sonraki haftaya gönlümüzce alışveriş yapmayı ise ne zaman olacağını bilmediğimiz bir başka haftaya erteliyoruz. Çünkü "zaman"ımızı harcamamız gereken sıkıcı bir sürü işimiz var. Tüm bunlara rağmen yine de şanslıyız. Teknoloji, bize zaman kazandırmak için sürekli gelişiyor. Dikkat ettiyseniz, her yenilik beraberinde kolaylığı da getiriyor. Bunlardan biri de, şüphesiz ki internet. Onun sayesinde bilgi ayağımıza kadar geliyor. Artık çoğu insan, bankaya gitmiyor, yemek, kitap, kıyafet siparişi veriyor hatta ofise gitmeden evden ya da internetin olduğu her yerden çalışa biliyor. Tıpkı biz ONKO Emlak gibi. Teknolojinin bize kazandırdığı zamanla, sizlere çok daha kaliteli ve kazançlı bir hizmet sunuyoruz. İnterneti kullanarak zaten işinizi kolaylaştırıyorsunuz . Biz de bu kolaylığı daha da yukarılara çıkartıyor, en kısa sürede sorunsuz bir alım-satım gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Siz sevdiklerinizle vakit geçiririken, biz emlakınızın pazarlamasını yapar, istediğiniz ücreti verecek müşteriyi bulur ve tüm tapu sürecinde yanınızda oluruz. Aradığınız özelliklerde bir emlak olduğunda sizi herkesten önce bilgilendirir, hayalinizdeki eve en kısa zamanda kavuştururuz. Unutmayın emlak temsilciliği, "emlak"tan önce "insan" işidir. Bölgesinde uzmanlaşmış ve işini severek yapan ONKO Emlak Temsilcileri ile çalışmak, hayattan tasarruftur.

Emlak, Ofisi Bayiliği ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Emlak, Ofisi Bayiliği

Emlak Ofisi Bayiliği Nasıl Alınır? Sizin durumunuza en uygun olan bayi kuruluşlarından promosyon malzemelerini ve bayilik başvurularını isteyin. Firma temsilcileriyle bayilik alma detaylarıyla ilgili görüşün. 04.06.2016 00:00 diyarbakır, satılık dükkan, diyarbakırda, satılık dükkalar, diyarbakır, satılık dükkan fiyatları, diyarbakır, satılık dükkan ilanları, diyarbakır, satılık işyeri ilanları, diyarbakır, satılık işyeri fiyatları, diyarbakırda, satılık ofis, diyarbakır, satılık büro, diyarbakır satılık büro fiyatları, satılık, dükkan diyarbakır kayapınar, satılık, dükkanlar diyarbakır kayapınar, satılık, dükkan fiyatları kayapınar, satılık, işyeri fiyatları diyarbakır kayapınar, satılık, işyeri kayapınar, diyarbakır, diclekent satılık dükkanlar, diyarbakır,diclekent satılık dükkan, diclekent satılık dükkan fiyatları, diclekent satılık işyeri, diclekent satılık işyeri fiyatları, diyarbakır, 75 yolda satılık dükkanlar, diyarbakır, 75 yolda satılık dükkan diyarbakır, 75 yolda satılık dükkan, diyarbakır, 75 yolda satılık dükkanar, diyarbakır, kayapınar satılık işyeri , diyarbakır, bağlar satılık dükkan, diyarbakır, bağla satılık dükkan fiyatları, diyarbakır, bağla satılık işyeri, satılık işyeri fiyatları bağlar, satılık büro bağlar, diyarbakır, bağcılar satılık büro, diyarbakır, bağcılar satılık dükkan diyarbakır, bağcılar satılık dükkan fiyatları,

Diyarbakır, kiralık dükkanlar ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Diyarbakır, kiralık dükkanlar

ONKO Emlak Türkiyede Tim İve İlçelere Bayilik Vermeye Devam Ediyor 04.09.2015 00:00 ONKO Emlak
YATIRIM DANIŞMANLIGI
1993 YILINDA KURULAN ONKO Emlak BÜGÜN MUŞTERİLERİNE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE
ONKO Emlak MARKASIYLA TÜRKİYE GENELİNDE FRANCHİSE VEREN VE KENDİ ALANINDA GELİŞTİRDĞİ FARKLI FRANCAHİSE SEÇENEKLERİ SUNAN TEK FİRMADIR.
TÜM DÜNYADA HİZMETLERDE KALİTE KOŞULSUZ MEMNUNYET VE VERİMLİLİĞE ULAŞMAYA ÇALIŞTIĞI GÜNÜMÜZDE ONKO Emlak TÜM BİLGİ VE TECRÜBE BİRİKİMİNİ ÜLKEMİZ İN HER YERİNDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEMEKTEDİR. İletişim :
: Urfa yolu üzeri Tedaş Karşısı Hacı Hasal Sitesi B BL ¼ Bağlar /Diyarbakır
: +90 533 738 73 72
: bilgi@onkoemlak.com
: www.onkoemlak.com

ONKO Emlak

Franchise Direktörlüğ


Diyarbakır Emlak-ONKO Emlak ⎯ "ONKO Emlak" şirketinin haberi

Diyarbakır Emlak-ONKO Emlak

ONKO Emlak Kurucusu Hayri Karatay Modern çağda zamanın boşa harcanmaması gerektiğini belirterek, "Çünkü vakit, nakittir" dedi. 05.05.2015 00:00 ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN: Günümüz koşullarında "zaman"ın ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Hayatın standartlarını yerine getirmeye çalışırken, maalesef bizi mutlu eden bircok şeyi ertelemek zorunda kalıyoruz. Sevdiklerimizle buluşup sohbet etmeyi sonraki haftaya cocuklarımızla sinemaya gitmeyi bir sonraki haftaya gönlümüzce alışveriş yapmayı ise ne zaman olacağını bilmediğimiz bir başka haftaya erteliyoruz. Çünkü "zaman"ımızı harcamamız gereken sıkıcı bir sürü işimiz var. Tüm bunlara rağmen yine de şanslıyız. Teknoloji, bize zaman kazandırmak için sürekli gelişiyor. Dikkat ettiyseniz, her yenilik beraberinde kolaylığı da getiriyor. Bunlardan biri de, şüphesiz ki internet. Onun sayesinde bilgi ayağımıza kadar geliyor. Artık çoğu insan, bankaya gitmiyor, yemek, kitap, kıyafet siparişi veriyor hatta ofise gitmeden evden ya da internetin olduğu her yerden çalışa biliyor. Tıpkı biz ONKO EMLAK gibi. Teknolojinin bize kazandırdığı zamanla, sizlere çok daha kaliteli ve kazançlı bir hizmet sunuyoruz. İnterneti kullanarak zaten işinizi kolaylaştırıyorsunuz . Biz de bu kolaylığı daha da yukarılara çıkartıyor, en kısa sürede sorunsuz bir alım-satım gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Siz sevdiklerinizle vakit geçiririken, biz emlakınızın pazarlamasını yapar, istediğiniz ücreti verecek müşteriyi bulur ve tüm tapu sürecinde yanınızda oluruz. Aradığınız özelliklerde bir emlak olduğunda sizi herkesten önce bilgilendirir, hayalinizdeki eve en kısa zamanda kavuştururuz. Unutmayın emlak temsilciliği, "emlak"tan önce "insan" işidir. Bölgesinde uzmanlaşmış ve işini severek yapan
ONKO EMLAK Temsilcileri ile çalışmak, hayattan tasarruftur.

Distributed by aarss.com.